Výběr kempu

18. 12. 2016

Výběr kempu

MOBILHEIM KEMP BESKYDY

 

Lázeňské město Rožnov nabízí mnoho kulturního i sportovního vyžití a proto jsme se rozhodli umístit jeden z našich kempů mobilních domů právě zde. 

Prohlédněte si valašské městečko v přírodě (skanzen) nebo valašskou dědinu, zahrajte si golf, vyjeďte si na kolečkových bruslích či na kole na cyklostezku, zajděte si do pivních lázní, dětských lázní, na koupaliště s mnoha atrakcemi, na trampolíny, navštivte čokoládovnu. To a mnohem více nabízí lázeňské městečko Rožnov pod Radhoštěm a z našeho kempu, kde máme ubytování skutečně "za hubičku", to máte všude do 5 minut chůze.

 

ZOBRAZIT DETAIL KEMPU

 

 

MOBILHEIM KEMP JIŽNÍ MORAVA

 

Deset kilometrů od královského města Znojmo naleznete akcemi a zábavou "protkaný" mobilheim kemp Výr, obklopen smíšenými lesy plnými hub. Tento kemp nabízí ubytování v mobilních domech, restaurace. Mobilní domy jsou situovány několik metrů od krásné pláže s vodou, která je nejteplejší na jižní Moravě.

Pořádání turnajů a soutěží, možnost využití přírodního koupání, vodní sporty, turistika a cykloturistika, houbaření, rybolov, dětské hřiště, volejbal, nohejbal, hřiště na petanque, půjčovna sportovních potřeb, loděk, kajaků, kánoí a vodních šlapadel.

 

ZOBRAZIT DETAIL KEMPU

 

Nejnovější příspěvky