Infolinka +420 775 112 288          Email: mdrezervace@seznam.cz
vaše
dovolená
na horách
Mobilheim Kemp Rožnov pod Radhoštěm v Rožnově pod Radhoštěm hodnocení
Kemp

Mobilheim kemp Rožnov pod Radhoštěm – Pohoda v Beskydech

Kemp mobilních domů v Rožnově pd Radhoštěm, leží nedaleko centra, tohoto lázeňského města, plného kultury a sportu. V malebné krajině kolem řeky Bečvy se nachází valašský Skanzen ( Valašské městečko v přírodě, nedaleko jsou Pustevny a Radhošť.

Vlastní areál se rozkládá na břehu pár metrů od řeky Bečvy a cyklostezsky, asi minutu chůze od letního koupaliště s řadou tobogánů a atrakcí, které ocení jak děti tak dospělí. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi,rybáře, houbaře a cyklisty.

Velkým lákadle je zde nově zrekonstruovaný Rožnovský Pivovar, ve kterém se nachází restaurace Albert Málek, Čokoládovna a pralinkárna, Mořské lázně, Pivní lázně, Dětské lázně a mnohem víc. Doporučujeme navštívit.

Napsali o nás

iDnes Blog
Městečko po obou březích řeky Bečvy

Na jeho návštěvu si vyhraďte alespoň dva dny. Je jedním z nejznámějších turistických center v Beskydech. S dětmi se v něm určitě nudit nebudete... více >


 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT PŘI POBYTU V MOBILNÍM DOMĚ

ikony
Komfort bytu s vlastní zahradou
ikony
Vždy "pár" metrů od koupaliště
ikony
Plně vybavená kuchyň i veškeré pokoje
ikony
Vlastní sprcha i toalety
ikony
Krytá dřevěná terasa s posezením
ikony
Atraktivní lokalita se spoustou aktivit
ikony
Kempy mobilních domů v ČR
ikony
Vhodné pro rodiny s dětmi

 

abyste se v kempu neztratili, máme pro vás přehlednou mapu

 

doporučujeme

Krytý bazén Rožnov

Krytý bazén a koupaliště

Krytý bazén a Rožnovské koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm jsou městská zařízení, provozovaná společností KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s r. o., jejimž zakladatelem a stoprocentním vlastníkem je město Rožnov pod Radhoštěm. Společnost prvozuje krytý bazén od srpna roku 1994 a Rožnovské koupaliště od léta roku 2000.

Gibon Park

Gibon Park - zábavní park

Gibon park je místem vhodným pro aktivní odpočinek v příjemném prostředí lesoparku v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Zvláštní pozornost věnujeme dětem, ale nezapomínáme ani na dospělé. Nabízíme adrenalinový zážitek pro každého, kdo si chce ověřit svoji fyzickou kondici, zdatnost a zručnost, svoji odvahu a psychickou odolnost.

Dřevěné městečko

Dřevěné městečko

Je nejstarším a nejnavštěvovanějším areálem Valašského muzea v přírodě, jakož i nejstarším muzeem v přírodě v celé střední Evropě. Areál byl otevřen v roce 1925 a postupně doplňován o další stavby. Dřevěné městečko prezentuje způsob života na malém městě v období od poloviny devatenáctého století až po první čtvrtinu století dvacátého.